top of page

Poza podium

12 marca 2015 r.

W legnickim Zespole Szkół Budowlanych rozegrany został finał strefowy mistrzostw województwa w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt. Był to drugi etap "Licealiady" w tej dyscyplinie sportu, po którym awans do finału wojewódzkiego mogły wywalczyć dwie najlepsze ekipy.

W finale wystartowała drużyna Liceum Ogólnokształcącego w Górze, w jej barwach wystąpiły Katarzyna Skrzynecka i Agata Stodoła. Górowskie licealistki debiutowały w tak poważnej imprezie, mimo to nie zjadła ich trema i stoczyły naprawdę pasjonujące pojedynki ze swoimi rywalkami. Ostatecznie zajęły czwarte miejsce. Triumfował Zespół Szkół w Polkowicach, na drugiej premiowanej awansem pozycji znalazły się gospodynie finału zawodniczki II LO w Legnicy.

Opiekunem górowskiego zespołu był nauczyciel wf Wojciech Janicki.